Kas ir sausais ledus?


Sausā ledus granulas ar diametru 3, 9, 18 mm tiek ražotas no šķidrā oglekļa dioksīda. Sausā ledus izgatavošanas peletaizerā šķidrais CO2 tiek paplašināts kontrolējamos apstākļos. Šajā fiziskās sublimācijas procesā rodas sausais sniegs.  

Pēc tam šīs sniegs tiek izspiests caur ekstruzijas disku. Apaļās, stingras granulas (garenie kodoli ar diametru 1.7 – 1.9 mm tiek formēti atkarībā no ekstruzijas diska caurumiem). Sausām ledum ir temperatūra apmēram -790C.

Sausā ledus uzglabāšanai tiek pielietoti speciālie termokonteineri, kas ir paredzēti pagarināt sausā ledus uzglabāšanas termiņu.

Vai Jūs zināt, kāpēc sauso ledus sauc par „sauso”? Ļoti vienkārši! Atkarībā no ledus, kas ir pagatavots no ūdens, sausā ledus „kušanas” laikā, bet pareizāk sakot tā iztvaikošanas laikā, nekas nepaliek. Sausais ledus – tas ir ogļskābe pārvērsta cietā veidā.   

Vai Jūs zināt, ka viens no pasaules līderiem sausā ledus ražošanai un darbam ar to ir kompānija ASCO CO2 ir mūsu kolēģi un vienlaicīgi ar to Messer Group daļa!?

Vai Jūs zinājāt ka viens no Eiropas līderiem sausā ledus ražošanas un darba iekārtu nozarē esot ASCOCO2 (Šveice), kas ir Messer Group sastāvā?

Vai Jūs zinājāt, ka vadošais sausā ledus glabāšanas un transportēšanas konteineru Eiropas ražotājs – kompānija OlivoColdLogistic (Francija), ir Messer Group stratēģiskais partneris? Taja skaitā arī Baltijas valstīs?

 

     SUPER PIEDĀVĀJUMS
    Pienācis laiks maksāt
    nomas maksu par
    baloniem ?

   

  

   PILNA INFORMĀCIJA

   PAR GOST BALONU
   APMAIŅU

 

  

 

 Globalais web
 www.elmemesser.eu