Vairāk par 130 gāzes pozīciju un gāzes maisījumu veidiem

No acetilēna līdz ksenonam - Messer piedāvājums ir viens no plašākajiem gāzu biznesā. Neatkarīgi no jomas, kurā Jūs darbojaties - lai tā būtu mašīnbūve, pārtikas, ķīmiskā, naftas-ķīmiskā, metalurģiskā, farmaceitiskā rūpniecība vai cita nozare, mums ir gāzes un gāzu maisījumi, kas ir radīti atbilstoši Jūsu prasībām.

Mēs piedāvāsim jums atbilstošo piegādes variantu. Jūs varat saņemt gāzes šķidrā vai gāzveidā  -  ar tīrības līmeni līdz 99.9999%, atkarībā no tehnoloģijām un citām prasībām.

Stratēģiski svarīgu tirgu ražošanas centros, tādos kā Mitry-Mory (Francija), Lenzburg (Šveice) un Gumpoldskirchen (Austrija), mēs ražojam speciālās gāzes un iegūstam hēliju. Machelen (Beļģijā) darbojas speciālo gāzu ražošanas rūpnīca. Wujiang (Ķīna) Messer Group darbojas hēlija uzpildes rūpnīca Āzijas tirgum.

Tomēr, attīstībai nepietiek vienkārši ar plašu gāzu diapazonu. Šī iemesla dēļ mēs saviem klientiem ne tikai piegādājam to pasūtītās gāzes, bet arī piedāvājam tiem dažādas citas pozīcijas un izstrādājam jaunas, kas palīdzētu padarīt klientu procesus efektīvākus un lētākus. Tā pati pieeja tiek realizēta arī loģistikas pakalpojumos. Mēs palīdzēsim izvēlēties Jums piemērotāko piegādes variantiu.

     SUPER PIEDĀVĀJUMS
    Pienācis laiks maksāt
    nomas maksu par
    baloniem ?

   

  

   PILNA INFORMĀCIJA

   PAR GOST BALONU
   APMAIŅU

 

  

 

 Globalais web
 www.elmemesser.eu