Vairāk nekā 130 gāzu un gāzu maisījumu veidi

Messer piedāvā Jums izstrādājumu klāstu no acetilēna līdz ksenonam, kas ir viens no plašākajiem gāzu industrijā. Neskatoties uz nozari, kurā Jūs strādājat - lai tā būtu mašīnbūve, pārtikas, ķīmijas, naftas-ķīmijas, metalurģijas, farmaceitiskā vai cita rupniecība, mēs piedāvāsim Jums gāzes un gāzu maisījumus, kas atbildīs Jūsu vajadzībām.
Mēs atradīsim Jums atbilstošo piegāžu variantu. Jūs saņemsiet nepieciešamās gāzes gan sķidrā gan gāzveidā - ar tīrības līmeni līdz 99.9999%, atkarībā no tehnoloģijām un Jūsu prasībām.
Stratēģiski svarīgu tirgus ražošanas centros, tādos kā Mitry-Mory (Francija), Lenzburg (Šveice) un Gumpoldskirchen (Austrija), mēs ražojam speciālās gāzes un iegūstam hēliju. Machelen, Beļģijā darbojas speciālo gāzu ražošanas rūpnīca. Wuajiang (Ķīna) darbojas Messer Group rūpnīca, lai apmierinātu Āzijas tirgus pieprasījumu pēc hēlija.
Tomēr, attīstībai nepietiek vienkārši ar plašu gāzu sortimentu. Tādēļ mūsu kompānija ne tikai piegādā klienta pasūtītās gāzes, bet arī piedāvā dažādas citas, no jauna izstrādātas pozīcijas, kas ļauj padarīt Jūsu procesus atrākus, efektīvākus un ekonomiskākus. Tāda pati pieeja ir loģistikas jautājumos. Mēs varam palīdzēt Jums, atrast atbildi kāds no apgādes variantiem Jums ir piemērotākais.
 

     SUPER PIEDĀVĀJUMS
    Pienācis laiks maksāt
    nomas maksu par
    baloniem ?

   

  

   PILNA INFORMĀCIJA

   PAR GOST BALONU
   APMAIŅU

 

  

 

 Globalais web
 www.elmemesser.eu