Informācija par kvalitātes svarīgumu

Vai Jūs zināt ka Gourmet maisījumam no kompānijas ELME MESSER GAAS piemīt stabila kvalitāte pat veicot atlasi negatīvās temperatūras apstākļos. Pielietojot balonu uzpildei ar maisījumu Gourmet speciālas tehnoloģijas, mēs ieguvām maisījuma kvalitāti kuras apstākļos glabāšanas temperatūras un gāzes taras pielietošanas ietekme nekādi neietekmē uz kvalitātes stabilitāti un gāzes padeves sistēmas darbības kopumā!

Pārtikas maisījumiem, kas ir uzpildīti parastā veidā, ir ierobežojumi pielietošanai (temperatūrai atlases vietā no taras jābūt lielākai par 0 grādu pēc Celsija skalas) un arī negatīvu ietekmi uz gāzes atlases procesu no taras (reduktora apsilšana). Visi tie aspekti ietekmē arī uz gāzu proporcijas stabilitāti maisījumos un sasniegt svārstības +/-10%. Tas nozīme ka produktu partija, kas ir iepakota ar gāzes maisījumu no uzsākta balona un, produktu partija iepakota gāzes vidē no gandrīz tukša balona, tiks iepakoti dažādos pēc sastāva maisījumos, kas nevar atspoguļoties uz rezultāta kvalitātes un stabilitātes.

Vēl viens svarīgs moments – modificētas atmosfēras sastāva kontrole iepakojumā. Griezieties pie mūsu speciālistiem un saņemiet izsmeļošas atbildes uz iepakojuma atmosfēras aizvietošanas tehnoloģiju pielietošanas procesiem.

Vēlaties uzzināt vairāk? Sazinieties ar mums!

 

 

     SUPER PIEDĀVĀJUMS
    Pienācis laiks maksāt
    nomas maksu par
    baloniem ?

   

  

   PILNA INFORMĀCIJA

   PAR GOST BALONU
   APMAIŅU

 

  

 

 Globalais web
 www.elmemesser.eu