Aktuāli rūpniecības klientiem

Ekonomija nomas maksas izdevumos

Pārskatiet savu loģistiku! Kompānija ELME MESSER GAAS, ejot pretī klientu vajadzībām, ieveda balonu ikdienas maksu. Pārskatot ar daudziem klientiem gāzes pasūtīšanas jautājumus, mēs noskaidrojam, ka daudzi klienti pēc paraduma pasūta gāzi iepriekš (pirms nedēļas vai divām), un noliktavā, kaut pasūtījumu izpildes termiņš no mūsu puses sastāda tikai 1 dienu. Pārbūvējot pasūtījuma sistēmu, mūsu klienti varēja ekonomēt līdz 50% no nomas maksas summas.

Pie tam, apmaksājot nomas maksu par gadu  - tiek piešķirta 30% atlaide.

Liels metināšanas ātrums, kad nepieciešams!

Gadījumā, ja Jūsu uzņēmums ražo melnā metāla izstrādājumus ar dažādu biezumu, šuves pietiekami garas (t.i. metināšanas darbu daļa ir diezgan liela) tad izdevīgi izskatīt FERROLINE trīs komponentu maisījumu pielietošanu, kuriem ir izcilas īpašības. Sazinieties ar mums un mēs pastāstīsim par visam priekšrocībām no trīs komponentu metināšanas maisījumu izmantošanas!

Palielinājās apjomi?

Ja Jūsu ražotnē palielinājās gāzes patēriņš, lūdzam vērsties pie mūsu speciālistiem un mēs speciāli Jums veiksim pārejas lietderīguma aprēķinus un uztaisīsim grafikus, lai Jūs varētu droši pāriet no viena taras veida uz citu. Katrā ražotnē ir uzlabojumu potenciāls, vajag zināt tikai kur to meklēt! Bez tam, mēs varam veikt Jūsu ražošanas procesu auditu ar kritisku momentu meklēšanu. Mūsu klientiem – tas ir bezmaksas procedūra un mēs, ka gāzes kompānija sekojam vienam mērķim – padarīt mūsu klientus par veiksmīgajiem!!!

Izpildāt pasūtījumus izbraucot ārzemēs!?

Ja pasūtījuma izpildei Jums nepieciešams izbraukt ārzemēs, painteresēties pie mums par piegāžu iespēju šajā valstī. Mēs būsim par lielisku piegāžu nosacījumu garantu un atvieglosim šādu jautājumu risināšanu.

Vēlaties lai Jūsu uzņēmums būtu vēl drošāks?

Vērsieties pie mūsu speciālistiem, un mēs parādīsim uz  tām iespējām kas esot Jūsu uzņēmumam. Arī sniegsim izdevīgu piedāvājumu papildus pasākumiem drošības paaugstināšanai. Mūsu uzņēmums nepārdod drošību, bet palīdz to iegūt!

Vēlaties uzzināt vairāk? Sazinieties ar mums!

 

 

     SUPER PIEDĀVĀJUMS
    Pienācis laiks maksāt
    nomas maksu par
    baloniem ?

   

  

   PILNA INFORMĀCIJA

   PAR GOST BALONU
   APMAIŅU

 

  

 

 Globalais web
 www.elmemesser.eu