Ap 4700 darbinieku

Messer kompānijas mērķis ir palīdzēt klientiem, pielietojot operatīvu un elastīgu pieeju. Šī iemesla dēļ kompānijai ir kompakta administratīvā struktūra un horizontāla hierarhiju. Kompānija Messer reaģē uz klientu vajadzībām bez liekas birokrātijas, jo augsti vērtē klientu laiku. Kompānijas korporatīvais ofiss atrodas Zulcbahā (Sulzbach) - netālu no Frankfurtes pie Mainas. Tehnoloģiskais centrs, t.sk. ražotne, inženieru grupa, loģistika kā arī pētījumu un tehnoloģiju pielietojuma grupa atrodas Krēfeldē (Krefeld). Kompānijas vienkāršā struktūra ļauj vieglāk ievest know-how. Kompānijas eksperti vienmēr ir pieejami tehniskajam atbalstam un ir gatavi reāli palīdzēt atbilžu meklēšanā uz visspecifiskākajiem jautājumiem.

Kopumā, Messer saņem priekšrocības no kompānijas īpašnieka menedžmenta esamības. Investīciju jautājumi tiek risināti bez liekas birokrātijas, kas ļauj sasniegt progresu ar drosmi un atbildību, un bez kompromisiem!

Īsi sakot, Messer 4700 darbinieki necīnās ar iekšējiem šķēršļiem, bet velta visas pūles lai padarītu Jūs veiksmīgākus Jūsu tirgos.

     SUPER PIEDĀVĀJUMS
    Pienācis laiks maksāt
    nomas maksu par
    baloniem ?

   

  

   PILNA INFORMĀCIJA

   PAR GOST BALONU
   APMAIŅU

 

  

 

 Globalais web
 www.elmemesser.eu