Darbinieki

Kompānijas ELME MESSER GAAS mērķis ir apmierināt klientu vēlmes, izmatojot  operatīvu, kompetentu un individuālu pieeju. Tāpēc ELME MESSER GAAS izveidota kompakta administratīva struktūra un horizontāla hierarhija. Tas ļauj ELME MESSER GAAS reaģēt uz klientu vajadzībām bez liekas birokrātijas, tādejādi ietaupot klientu laiku. Uzņēmuma korporatīvais birojs atrodas Tallinā.   

Uzņēmuma tehnoloģiskie centri, tajā skaitā ražošana, inženieru grupa un loģistikas daļa, kā arī pētījumu un tehnoloģiju pielietojuma grupas izvietoti Tallinā, Rīgā, Viļņā, Harkovā un Kaļiņingradā. Vienkāršā kompānijas struktūra ļauj viegli ieviest jaunas tehnoloģijas. Mūsu eksperti vienmēr ir pieejami jūsu tehniskajam atbalstam un gatavi reāli palīdzēt atbilžu meklēšanā pat uz pašiem grūtākajiem jautājumiem.  

Kopumā, ELME MESSER GAAS gūst priekšrocības no uzņēmuma īpašnieka menedžmenta esamības. Lēmumi par investīcijām tiek pieņemti bez liekas birokrātijas, kas ļauj sasniegt progresu ar drosmi un atbildību, un bez kompromisiem!

Īsi sakot, ELME MESSER GAAS 200 darbinieki necīnās ar iekšējiem šķēršļiem, bet visas pūles velta lai padarītu Jūs veiksmīgākus Jūsu tirgos.

     SUPER PIEDĀVĀJUMS
    Pienācis laiks maksāt
    nomas maksu par
    baloniem ?

   

  

   PILNA INFORMĀCIJA

   PAR GOST BALONU
   APMAIŅU

 

  

 

 Globalais web
 www.elmemesser.eu