02.12.2012 / Kompānijas ELME MESSER GAAS piedalīšanās ikgadējā izstādē Tech Industry 2012

Mūsu kompānija piedalījās izstādē Tech Industry 2012, kas notika Rīgā, izstāžu zālē BT1, laika posmā no 2012. Gada 29. Novembra līdz 2012. Gada 01. Decembrim. Visiem izstādes dalībniekiem mēs atgādinājām par sevi un izstāstījām par mūsu sasniegumiem Baltijas tirgū.

Kompānija ELME MESSER GAAS esot vadoša gāzes kompānija Baltijas reģionā, kas ražo tehniskās gāzes.

Mēs, pirmie – kas uzstādīja Baltijas reģionā (1999.gadā) mūsdienu gaisa sadales rūpnīcu, kas ražo šķidro skābekli, slāpekli un argonu!

Mēs vienīgie Baltijā kam katru produktu, ko piedāvājam klientam var piegādāt no diviem ražošanas centriem – augsta piegāžu drošība!

Mēs vienīgie Baltijā, kam uz 2012 gada beigām būs trīs mūsdienu gaisa sadales rūpnīcas, kas ievērojami pastiprinās piegāžu drošību un nozīmīgi uzlabos ilgtermiņa cenu veidošanos mums un mūsu klientiem!  
Mēs, vienīga gāzes kompānija Baltijā, kurai esot gāzes iekārtu ražošanas pašu rūpnīcas (Vācijā, Šveicē) – sākot ar parastajiem griezējdegļiem un reduktoriem, līdz mūsdienīgām metāla griešanas iekārtām.

Mēs varam piedāvāt mūsu klientu piecus veiksmes faktorus: vairāk nekā 110 gadu pieredze gāzes tirgū, drošas partneru attiecības, labāka attiecība cena/ kvalitāte, lieliska distribūcija un mūsu ambīcijas!

     SUPER PIEDĀVĀJUMS
    Pienācis laiks maksāt
    nomas maksu par
    baloniem ?

   

  

   PILNA INFORMĀCIJA

   PAR GOST BALONU
   APMAIŅU

 

  

 

 Globalais web
 www.elmemesser.eu