Tā nav vienkārši gāze balonā.

Luksus

Mēs, ELME MESSER GAAS, katru savu soli speram, domājot par mūsu klientiem – par Jums. Mūsu tikšanās vieta ir viegli pieejams, mājīgs un mūsdienīgs ofiss, kurš ir Jums vienmēr ir atvērts. Mēs esam uzbūvējuši jaunas, mūsdienīgas rūpnīcas un gāzu tehnoloģijas centrus, lai nodrošinātu Jums luksusa klases servisu jebkurā vietā. Pastāvīgi domājot par kvalitātes paaugstināšanu un jaunu produktu izstrādi, mēs neaizmirstam strādāt pie mūsu un klientu procesu optimizācijas.
Jauns luksusa līmenis nebūt nenozīmē augstāku cenu līmeni, bet ietver sevī augstas prasības pret sevi un patiešām izsmalcinātu attieksmi pret klientiem.
Mēs, ELME MESSER GAAS, Jums ticam!

Spēks

Mēs, ELME MESSER GAAS, esam liela un spēcīga kompānija, tomēr pratīsim atrast īsto pieeju arī pašam mazākajam klientam.
Mūsdienīgas un jaudīgas ražotnes ir spējīgas apmierināt vietējā tirgus vajadzības un dot Jums pārliecību par mūsu iespējām. Mūsdienīgo 300 bar un MEGAPACK DUPLEX tehnoloģiju ieviešana dod priekšrocības mūsu klientiem drošības, ērtuma un ekonomijas ziņā.
Mūsu zinošais personāls un uzkrātā pieredze, palīdzēs mūsu klientiem koncentrēties uz savu uzņēmējdarbību, atstājot ar gāzēm saistītās problēmas mums.
Plašais gāzu sortiments, dažādie balonu izmēri un aprīkojuma klāsts, apvienojumā ar atbilstošu kvalitāti - tas ir mūsu spēks!
Mēs, ELME MESSER GAAS, vēlamies, lai Jūs baudītu mūsu iespējas.

Apmierinātība

Mēs, ELME MESSER GAAS, jau 20 gadu garumā esam veidojuši mūsu ražošanas infrastruktūru un noieta tirgu, attīstījuši mūsu personāla iemaņas un profesionālismu. Viss tas tika darīts ar vienu vienīgu mērķi – palīdzēt mūsu klientiem kļūt laimīgākiem un veiksmīgākiem viņu dzīvē un biznesā.
Plaša spektra, pašu spēkiem radīts, gāzu un aprīkojuma klāsts, mūsdienīgas ražošanas un mobilās laboratorijas, montāžas dažādi tehnisko darbu pakalpojumi -   tas viss palīdz mūsu klientiem iet tālāk uz priekšu ar smaidu sejā.
Mēs, ELME MESSER GAAS, vēlamies, lai mūsu darbs nestu Jums apmierinātību.

Progress

Mūsu, ELME MESSER GAAS, ražotnes ir apgādātas ar vismūsdienīgāko aprīkojumu, kurš  spējīgs saredzēt un uzskaitīt katru gāzes molekulu. Mēs piedāvājam arī mūsdienīgu, balonu un gāzes spiedieniekārtu remonta servisu. Mēs piedāvājām Jums drošu un mūsdienīgu Eiropas standarta gāzes taru.
Mūsu elektroniskās komunikācijas ierīces ļauj mums būt pieejamiem mūsu klientiem 24/7.
Pētījumi gāzu tehnoloģiju sfērā, kā arī procesu un klientu vajadzību izpēte ļauj mūsu klientiem radīt produktus ar jaunām, unikālām īpašībām.
Mēs, ELME MESSER GAAS, piedāvājam mūsu klientiem nākotni.

Saziņa

Mēs, ELME MESSER GAAS, esam atvērti saziņai un jautājumiem. Mūsu mājas lapa satur daudz lietderīgas tehniskās informācijas, ka arī informāciju par drošības pasākumiem un aktuāliem jautājumiem gāzu industrijā.
Mūsu produkcijas pieejamās cenas, ātra un efektīva apmācība gāzu pielietošanas drošības jautājumos un daudz kas cits ļauj mūsu klientiem padarīt gāzu pasauli daudz vieglāk saprotamu.
24/7 pasūtījumu pieņemšana pa e-pastu un telefonu, savs apkalpošanas un pārdošanas speciālists katram klientam, ikmēneša online žurnāls Gases for Life, dažādas aplikācijas Android un iOs ierīcēm, attālinātā GPS gāzes atlikuma tvertnē kontroles sistēma un daudz kas cits ļauj mūsu klientiem efektīvi izmantot savu laiku.
Mēs, ELME MESSER GAAS, esam Jums vienmēr atvērti.

Drošība

Mēs, ELME MESSER GAAS, nevaram atrisināt visas ar drošu gāzes pielietošanu saistītās problēmas, bet mēs varam ļoti daudz.
Mēs pastāvīgi pilnveidojam mūsu klientu apkalpošanas personāla prasmes, mēs veidojam video un online kursus, par drošu gāzu pielietošanu, mēs veicam visdažādākos auditus ar izbraukumiem pie klientiem.
Pie mums, informāciju, kas var uzlabot cilvēka dzīvi ir pieejama 24/7.
Mēs, ELME MESSER GAAS, nepārdodam drošību, mēs veidojam to pieejamu ikvienam.

     SUPER PIEDĀVĀJUMS
    Pienācis laiks maksāt
    nomas maksu par
    baloniem ?

   

  

   PILNA INFORMĀCIJA

   PAR GOST BALONU
   APMAIŅU

 

  

 

 Globalais web
 www.elmemesser.eu