Tehnoloģijas

Kompānija ELME MESSER GAAS attīstās un piedāvā saviem klientiem Messer Group zināšanas un tehnoloģijas, apvienojumā ar savu darba pieredzi. Sākot no ELME MESSER GAAS dibināšanas 1999 gadā kompānija ir audzinājusi savus speciālistus, kas uz šodienu ir vadošie speciālisti savā jomā.

V.Sikerin – vadošais ELME MESSER GAAS speciālists pielietojuma tehnoloģijās

Messer atkal un atkal no jauna pierāda, ka inovatīvie gāzu risinājumi var izmainīt pašu pieeju to pielietojumā, un var kļūt par dažu jaunu tehnoloģiju rašanās iemeslu. Messer filozofija ir ļoti vienkārša: mūsu klientu vajadzības – mūsu jauninājumu avots. Messer vienmēr domā jaunos virzienos un cenšas uzlabot savu sniegumu caur klientu vēlmju izpratni.

„Esam kopā ar Jums - eksperti savā jomā un Jūsu reģionā!”.

Messer izveidoti tehniskās pilnveidošanas centrus dažādās valstīs, saskaņā ar noteiktām vajadzībām dažādās rūpniecības nozarēs šajās valstīs.

·          Austrijas pilsētā Gumpoldskirhenā (Gumpoldskirchen) Messer veic zinātniski – pētnieciskos darbus rūpniecības, metalurģijas tehnoloģiju jomā, termoapstrādes un degšanas tehnoloģijas, kas ir ļoti svarīgas Austrumeiropas tirgū .

·          Francijā, Mitry – Mory, Messer veic unikālus pētījumus pārtikas rūpniecības procesos, kā arī ķīmiskās un farmaceitiskās rūpniecības jomā.

·          Messer pārvalda zinātniski – pētnieciskā centra darbu Dällikon, Šveicē, kas strādā pie jauninājumiem metināšanas un griešanas procesu jomās.

Viss Messer speciālistu pētniecības spēks ir internacionāli pieejams klientiem. Messer ir vislaimīgākais uzņēmums, jo zin kā izmantot savus know – how, pielāgojot tos klientu īpašajiem apstākļiem.

     SUPER PIEDĀVĀJUMS
    Pienācis laiks maksāt
    nomas maksu par
    baloniem ?

   

  

   PILNA INFORMĀCIJA

   PAR GOST BALONU
   APMAIŅU

 

  

 

 Globalais web
 www.elmemesser.eu