Transporta atdzesēšana

Sibersistēma

Messer, sadarbībā ar Olivo Cold Logistics, izotermisku konteineru franču ražotāju, izstrādāja tā saucamo "SIBER-sistēmu". Tās uzdevums ir garantēt atdzesēto un sasaldēto produktu nepieciešamās temperatūras uzturēšanu piegādes loģistikas ķēdē saskaņā ar HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points), kas tulkojumā nozīme „Risku analīze un kritiskie kontroles punkti”, ar labākajiem ekonomiskajiem radītājiem. SIBER- sistēma izmanto „sausā sniega aukstu enerģiju” ko saņem no šķidrā oglekļa dioksīda (LCO2).

Tāda konteinera augšējā daļā atrodas patentēts SIBER – konteineris, kurš ir sadalīts divās izolētās daļās. Konteinera konstruktīvas īpašības ļauj izmantot to, temperatūras uzturēšanai kā atdzesētiem produktiem (0°C līdz 6°C) tā arī sasaldētai produkcijai (-20°C līdz -25°C).
Ar specialās uzpildīšanas iekārtas palīdzību, šķidrais oglekļa dioksīds tiek ievadīts uzpildīšanas konteinera atbilstošā nodaļā , kur tā pārverošās par sauso sniegu ar temperatūru -78°C. Produkti, kas ir paredzēti tāda veida transportēšanai, var glabāties vairāk nekā 24 stundas ar uzdoto temperatūru un ar apkārtējas vides temperatūru līdz 30°C. Pat bieži atvērot konteineru, temperatūra ļoti ātri atjaunojas. Apkalpošana, tāpat kā uzpilde ieņem minimālu laiku, pats loģistikas process tiek dokumentēts un pilnībā atbilst noteikumiem (saskaņā ar HACCP).

Transporta atdzesēšana Cryo2pack

Sistēma CRYO2PACK®, ir paredzēta sausā sniega ražošanai paketēs no polipropilēna tieši uz vietas un nepieciešamā daudzumā, atkarībā no sausā ledus, ko nepieciešams pasūtīt iepriekš, un kura glabāšanas termiņš ir ne vairāk par 5 dienām.  Tās tiek sasniegts ar šķidrā CO2 padevi, no stacionārā vai mobilā glabāšanas rezervuāra iekārtā ar paketēm. Rezultāts – sausais sniegs ar temperatūru gandrīz -80°C. Tādejādi, sausā sniega augsta atdzesēšanas spēja kļūst par pieejamu ātrā, ērtā un ekonomiskā variantā.

Tehnoloģija CRYO2PACK® tiek izmantota 2 sistēmu veidos, atkarībā no klienta prasībām:

  • Rokas CRYO2PACK®, kurš ražo sauso sniegu vienā atsevišķa paketē no 200 gr līdz 1000 gr sniega (ražotspēja maksimāli 100 paketes stundā)
  • CRYO2PACK® 2X5, kas ražo 5 paketes ar sauso sniegu ar tilpumu līdz 3 kg nepārtrauktā režīmā (CRYO2PACK® 2X5 ražotspēja: līdz 200 paketēm stundā)

Transporta atdzesēšana Snowline

Messer,  kopā ar termisku konteineru franču ražotāju Electrocalorique, izstrādāja tā saucamo "SNOWLINE" sistēmu, lai garantētu atdzesētu produktu pilnu loģistikas ciklu, kas ir sagatavoti saskaņā ar HACCP, ar lieliskiem ekonomiskiem.

SNOWLINE ideāls slimnīcām, veco ļaužu namiem un līdzīgām iestādem, kur pārtikas apgāde notiek no centrālā virtuvē iepriekš pagatavotiem produktiem un individuāli piegādātām patērētājiem:

  • Transportēšana laikā produkti paliek auksti (+2°) pateicoties sausā ledus izmantošanai un var būt uzsildīti pēc tam termiskajā konteinerī līdz patēriņa temperatūras un jau tad pasniegti uz galda.
  • Integrēta tehnoloģija uzskaita konteinera iekšēju temperatūru tādā veidā, lai produkti sasniegtu patēriņa temperatūru 70°C līdz iepriekš uzstādītam datumam un laikam, bet salāti un deserts pie tam paliek vēsi (zemāk 8°C).

Patērētāji var tikt apkalpoti vienlaicīgi vai individuāli. Katrs konteineris ar aprīkots ar adapteriem katrai paplātei. Ar CO2 uzpildīšanas moduli, tiek precīzi aprēķināta sausa sniega masa un tiek iešļircināts augšējā konteinerī. Apkalpošana, tāpat kā uzpilde, ieņem minimālu laiku un pats loģistikas process tiek dokumentēts un pilnībā atbilst prasībām (saskaņā HACCP). Attīstot  šo tehnoloģiju Messer pievērsa uzmanību arī pielietošanas vieglumam un augstai drošībai.  

 

 

Tehnoloģija Freshbox®

Higiēniskais, praktiskais un racionālais iepakošanas risinājums, kas atbilst visām temperatūras loģistikas prasībām. Tiešām, šīs jaunais patentēts iepakojuma risinājums, ļauj saglabāt svaigu gaļu, zivis, mājas putnus vai citus ātrbojīgus produktus, ka arī medikamentus līdz 72 stundām.  

Droša Freshbox® tehnoloģija, sniedz patērētājam svaiguma garantiju tad, kad citā veidā to ir grūti realizēt. Tagad sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumi transportējot vai realizējot sasaldētus vai atdzesētus produktus, var garantēt nelielu daudzumu piegādi uz mājām vai uzņēmumos, nepielietojot specializētu transportu. Konteineru lineāls ir piestādīts ar diviem modeļiem 16 un 60 litri, ar izmēriem 400 x 300 x 360 mm un 600 x 400 x 470 mm. Freshbox®, pateicoties savam sausā ledus uzpildīšanas nodalījumam, garantē produktu svaigumu un higiēnisku saglabāšanu.  

Uzpilde tiek dozēta pēc produktu iekraušanas, saskaņā ar apkārtējās vides temperatūru un vēlamo saglabāšanas laiku aukstumā. Polistirola biezums veicina optimizēto siltuma izolāciju. Freshbox® vienreizlietojamais konteineris – bakterioloģiskā riska neesamības garantija patērētājam.

Freshbox® piedāvā dažādas priekšrocības nosūtītajam. Praktiski tā atvieglo iepakojumu, patēriņa galīga termiņa saglabāšanu, ka ari dotais iepakojums labi pasargā produktus no ārējiem draudiem (augsta temperatūra, nedelikātas manipulācijas).

Piemērs: temperatūras +2°C  uzturēšanas vienā konteinerā , ar apkārtējas vides temperatūru  15°C pietiks ar 2.3 kg sausā ledus. Loģistikas transporta daļu var deleģēt tradicionālām transporta uzņēmumiem, vai pat optimizēt piegādes termiņus, izmantot ekspress piegādi. Augsts Freshbox® drošums pievilcinās arī medicīnisku produktu (medicīnas un pārtikas laboratoriju analīzes, orgānu bankas utt.) piegādātājus.

 

 

 

 

 

     SUPER PIEDĀVĀJUMS
    Pienācis laiks maksāt
    nomas maksu par
    baloniem ?

   

  

   PILNA INFORMĀCIJA

   PAR GOST BALONU
   APMAIŅU

 

  

 

 Globalais web
 www.elmemesser.eu

 

Lejupielādēt

Jūsu kontaktpersona:

Olegs Suvorovs
Tehnoloģiskā pārdošanas atbalsta specialists
Olegs.Suvorovs@elmemesser.lv

Tālr.: +371 67 355 445
Mob.: +371 20 114 074
Fakss: +371 67 355 446