Gourmet un molekulārā virtuve

Gardums karaļiem: gatavošana ar šķidra slāpekļa izmantošanu piedāvā jaunās kulinārijas iespējas: ceptas pankūkas ar belugas ikriem, atdzesētiem slāpeklī, aveņu bezē uz slāpekļa pamatā, ko pielieto ar   Bloody Mary Nitro – tas viss skan kā svinīga galda ēdienkarte starptautiskās stacijas astronautiem, bet tas – tikai pēdējais molekulārās virtuves dalībnieku kliedziens, tas ir ēdieni, kas pagatavoti ar šķidrā slāpekļa izmantošanu.  

Pašķirot tradicionālās kulinārijas mākslas robežas, jauni molekulārās virtuves burvji apvieno know – how, pieredzi, ķīmiju, fiziku un zinātni. Tādejādi, tehniskās saite starp kulinārijas mākslu un biotehnoloģiju, kas apvienota ar šo virtuves virtuozu spējām, ļauj uzlabot garšu un paaugstināt baudu. Ar ļoti nelielu ingredientu daudzumu, tie spēj īstenot daudzus maģiskus rezultātus, kas pierāda savu neierobežotu izdomas spēju.    

Mēs rekomendējam Jums receptes, ko izveidoja mūsu pazīstamais klients Kristof Koppan, Beļģijas restorāna „Apriori” vadītāju, kas ir slavens molekulārās gastronomijas speciālists. Garantēti vizuāli un garšas rezultāti: kraukšķīga struktūra, lieliskie aromāti...

Mēs esam Jūsu rīcībā, lai realizētu Jūsu vēlmes molekulārā virtuvē. Arī tiek piedāvāti visi materiāli, kas ir nepieciešami drošam darbam ar molekulārās virtuves receptēm: Kriogēnie rezervuāri zem spiediena, Djuara trauki, cimdi (-200 °C) un aizsargbrilles.

Molekulārā kulinārija arī izmanto iespēju strādāt ar sauso ledus.

Uzmanīgi izpētiet mūsu instrukcijas un rekomendācijas darbam ar šķidru slāpekli veidojot kulinārijas šedevrus!

     SUPER PIEDĀVĀJUMS
    Pienācis laiks maksāt
    nomas maksu par
    baloniem ?

   

  

   PILNA INFORMĀCIJA

   PAR GOST BALONU
   APMAIŅU

 

  

 

 Globalais web
 www.elmemesser.eu