Betona un cementa atdzesēšana, grunts sasaldēšana, notekūdeņu tīrīšana

Grunts sasaldēšana darbu veikšanai

Grunts stabilitāte un grunts ūdens līmenim esot izšķiroša nozīme būvbedru rakšanā un tuneļu ierīkošanā. Izpildot tādus darbus bieži vien sastop problēmas, kas ir saistītas ar grunts stabilitāti un diezgan augstu grunts ūdens līmeni, ko diezgan sarežģīti, bet dažreiz pat nav iespējami risināt ar tradicionāliem grunts stabilizācijas metošiem. Šādas problēmas bieži ir saistītas ne tikai ar personāla risku, kas veic tādus darbus, bet arī būvēm un iedzīvotājiem, īpaši ja darbus veic pilsētās un tiešā tuvumā no rūpnieciskām un dzīvojamām ēkām. Tur, kur nav iespējas atrisināt radušās grūtības grunts stabilizācijai ar tradicionālām tehnoloģijām, palīgā iet sasaldēšanas tehnoloģijas ar šķidro slāpekli, īpaši ja laika faktoram ir liela nozīme.

Grunts noslīdēšanai un grunts ūdens izplūdumiem var uzlikt drošu aizslietni, padarot nepieciešamu iecirkni par monolītu ar šķidra slāpekļa dziļu sasaldēšanu.

Svaiga betona atdzesēšana ar šķidru slāpekli

Svaiga betona atdzesēšana – kļuva jau tradicionālā metode, ko pielieto lielajos celtniecības projektos, tādos kā tiltu un estakāžu celtniecība, elektrostaciju un dambju pamatu, lielu monolīta konstrukciju u.c. Lieli ģeometriskie izmēri un ielejamo konstrukciju masa pieved pie temperatūras atšķirībām uz tāda monolīta virsmas un „iekšā”. Temperatūru atšķirība pieved pie termiskās noslogotības konstrukcijā, ka secībā esot mikroplaisu attīstība. Plaisas monolīta „iekšā” pieved pie konstrukcijas novājināšanas, plaisas kas iziet konstrukcijas ārienē kalpo par mitruma pavadoni, kas nokļūšot uz stiegrojuma ar laiku veicina korozijas rašanos un kalpo par papildus novājināšanas faktoru.

Svaiga betona atdzesēšana, ar cementa atdzesēšanas pielietojumu

 

Prasības, kas ir vērstas uz ēku un svarīgu celtniecības konstrukciju funkcionālu drošību bieži pieved pie nepieciešamības kontrolēt un ierobežot svaiga betona maksimālu temperatūru, ko pielieto tādu iekārtu celtniecībā. Tādu ierobežojumu mērķis – novērst plaisu veidošanos, ko izraisa siltuma spriegumi konstrukcijā. Tās pieved pie nepieciešamības izvēlēties efektīvākus un ekonomiski lietderīgus atdzesēšanas metodes. Viens no tādiem metošiem esot cementa atdzesēšana ar šķidro slāpekli vai šķidru ogļskābo gāzi tieši pirms maisīšanas vai iekraušanas skābbarības torņos.

Notekūdeņu neitralizēšana

Sārmu notekūdeņi veidojas dažādās rūpniecības jomās.

     SUPER PIEDĀVĀJUMS
    Pienācis laiks maksāt
    nomas maksu par
    baloniem ?

   

  

   PILNA INFORMĀCIJA

   PAR GOST BALONU
   APMAIŅU

 

  

 

 Globalais web
 www.elmemesser.eu

 

Lejupielādēt

  • Celtniecība bez plaisām

    Kriogēnā atdzesēšana palīdz izvairīties no plaisām betona konstrukcijās un paaugstināt kvalitāti

Jūsu kontaktpersona:

Olegs Suvorovs
Tehnoloģiskā pārdošanas atbalsta specialists
Olegs.Suvorovs@elmemesser.lv

Tālr.: +371 67 355 445
Mob.: +371 20 114 074
Fakss: +371 67 355 446