Medicīniskās gāzes un maisījumi

Veselības aprūpes nozare, tāpat ka citas cilvēka darbības nozares, nevar iztikt bez gāzu un gāzes maisījumu pielietošanas. Ti pielietošana ir ļoti plaša un var tikt sadalīta uz divām pamatgrupām atkarībā no stāvokļa, kurā atrodās gāze, tas ir uz gāzveida vai šķidrās.

Pamata gāzes veidi, ko pielieto medicīnā ir sekojošie: medicīniskās kvalitātes šķidrais un gāzveida skābeklis, N2O (slāpekļa oksīduls), šķidrais slāpeklis, šķidrais hēlijs, CO2 (ogļskābā gāze), un citas gāzes un maisījumi, ko pielieto speciālās medicīnas sfērās, NO veida, ko izmanto ARDS (Āss Elpošanas Trūkuma Sindroms) slimības gadījumā, kā pretsāpju līdzeklis, reanimācijas vai intensivās terapija (JIP) gadījumā, C3F8 un SF6 pielieto acu ķirurgijai utt. Visas gāzes un maisījumi, kā pielietošanā veselības aprūpes nozarē, tā arī ražošānas un sadales nozarēs, prasa ļoti stingru ražošanas kontroli, stingru sadales un glabāšanas noteikumu ievērošan, un pedējais, bet ne pēdējā kārtā, saskaņošanu ar Latvijas Republikas Veselības ministrijas tipa iestādēm vai Zāļu Valsts Aģentūru.

Farmaceitisku preparātu ražošnas gāzes

Farmaceitisku preparātu ražošanā, gāzes un to maisījumi tiek izmantoti pirmkārt kontrolei un analīzei. Starp tiem - gāzes, kas esot nepieciešams dokuments  vielu ķīmisku petījumu veikšanā: helijs, argons, sintetiskais gaiss, slāpeklis, ūdeņradis utt. Visas šīs gāzes un to maisījumi tiek pielietoti augstas precizitātes ķimiskajos procesos ar augstām prasībām attiecībā uz to tīrību, kas tiek apstiprināta ar izmeģinājumiem, kuros tika pielietoti pirmatnējie standarti. Tādas gāzes tirība tiek atspoguļota, piemēram 4.6., 5.0 vai 6.0. Pirmais cipars apraksta devitnieku skaitli, tolaik ka ortais cipars atbils pedēja cipara vērtībai pēc komata. Piemēram Hēlijs 4.6 atbilst tīrībai uz 99.996% hēlija gāzei, slapeklis 6.0 - gāze ar tīrību 99.9999%. Tik augstās tīrības gāzes, nepieciešams pielietot tikai iekārtas (reduktori, savienojumi utt.), ko rekomendēja ražotājs. 

Skābekļa terapija

Skābekļa terapija - apstrādes un regenerācijas metode, kas ir pamatota uz skābekļa adekvātu devu inhalācijas principa. Tā veiksmīgi tiek izmantota lai risinātu veselības problēmas, kas ir saistītas nepiemērotu atmosfēru pacientiem ar sirds slimībām, kas nav izraistas ar organiskām izmaiņām organismā, lai samazinātu augstu asinsspiedienu vai sāpju gadījumā, ko izraizīja organiskās izmaiņas vai galvas sāpes. 

Skābekļa terapija palīdz pirmkārt asinsvadu sistēmai un atjauno pārslogotus muskuļus, atjaunojot fizisku izturību. Pateicoties jaunai tehnoloģijai, skābekli var pielietot sporta - veselības centros, fizioterapijas vai sporta apmācības gaitā.

Eksistē dažas sistemas vai pieejas. Ir sistēmas kas projektētas pirmkārt un lietotājiem, kas ir kūstīgi un tāpēc atradīs pielietojumu mobīlajam skābekļa konteinerim, ko var izmantot jebkurā laikā. Sistemas nav atkraīgas no elektroenerģijas padeves; tās sastāv no divām daļām - pamata 32 litru konteineris pielietošanai telpā un mobīlais - 1.5 litra pārnesāmā konteinerī mobīlajiem lietotajiem, ejot, stradājot utt.

Citas sistēmas strādā kā skābekļa koncentrātori, kas nozīme ka atmosfēras slāpeklis tiek atdalīts no skābekļa molekulārās šūnās, un pielietojamā gāze paradās no gaisa. Tās novērš jebkuru manipulāciju ar spiediena cilindru, utt. Instruments atkarīgs no elektroenerģijas padeves metodēm un nav aprīkots ar portatīvu vienību, bet var arī būt aprīkots ar poertatīvu spiediena cilindru uzpildītajiem. Tā ir izstrādāta darbam ar nekustīgiem pacientiem, slimnīcās, fizioterapijas centros, ka arī slimnieku uzturēšanas mājas apstākļos.

Medical gases

Reklāmas brošūra

     SUPER PIEDĀVĀJUMS
    Pienācis laiks maksāt
    nomas maksu par
    baloniem ?

   

  

   PILNA INFORMĀCIJA

   PAR GOST BALONU
   APMAIŅU

 

  

 

 Globalais web
 www.elmemesser.eu

 

Lejupielādēt

Jūsu kontaktpersona:

Olegs Suvorovs
Tehnoloģiskā pārdošanas atbalsta specialists
Olegs.Suvorovs@elmemesser.lv

Tālr.: +371 67 355 445
Mob.: +371 20 114 074
Fakss: +371 67 355 446